Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Z Zumbą Fitness po Zdrowie

Maraton „Z Zumbą Fitness po Zdrowie. Dzień Kobiet w Pobiedziskach” za nami. 5 marca w Pobiedziskach bawiło się ok. 500 osób. – Chętnych było znacznie więcej, ale hala ma swoją pojemność – mówi Joanna Wolniewicz, która wraz z programem Lider Animator oraz Fundacją Sport Support była organizatorem imprezy. Niedzielny maraton wspierał też powiat poznański.

„Z Zumbą Fitness po Zdrowie” będzie imprezą cykliczną. – Planujemy jeszcze dwa podobne maratony. Jeden z nich odbędzie się w Gdańsku. Mamy solidnych partnerów. Jednym z nich jest Ministerstwo Sportu i Turystyki – dodaje Joanna Wolniewicz. W Pobiedziskach bawili się miłośnicy zumby nie tylko z tego miasta. W hali można było spotkać osoby z Gniezna, Konina czy też Poznania.

Wszystkich do trzygodzinnej zabawy na parkiecie zachęcali czołowi instruktorzy zumby w Polsce. I ta zabawa była przednia. – Dla uczestników maratonu przygotowaliśmy sporo niespodzianek. Były specjalne światła i efekty, które miały przypomnieć wszystkim imprezy z lat 90-tych. Atmosfera, jak zwykle zresztą, była świetna – dodała na koniec Joanna Wolniewicz.

Opublikowano: 5 marca 2017