Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Zarządzamy w oparciu o fakty

Powiat Poznański został laureatem konkursu dla samorządowców, organizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie, pn. „Zarządzamy w oparciu o fakty”. Nagroda w postaci laptopa wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem została odebrana podczas uroczystej konferencji w Warszawie w dniu 29 września 2015 r.

Konkurs adresowany był do jednostek samorządu terytorialnego, tj. gmin i powiatów, a jego celem było wyróżnienie samorządów, które podejmowane decyzje zarządcze poprzedzają wnikliwą analizą danych, badaniami oraz wykorzystywaniem wyników prognoz społeczno-ekonomicznych dotyczących oświaty.

Wybrany w I etapie Powiat Poznański poproszony został o napisanie Pracy Konkursowej, w której należało opisać m.in. jak opieranie się na danych, wskaźnikach, wynikach badań i analiz wpływa na jakość decyzji zarządczych i czy przyczynia się do optymalizacji budżetu.

Konkurs organizowany był w ramach projektu „Doskonalenie strategii zarządzania oświatą na poziomie regionalnym i lokalnym” II etap realizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w partnerstwie z firmą VULCAN Sp. z o.o.

certy

Opublikowano: 30 września 2015