Czasowe wyłączenie z ruchu przy powstającym węźle

W marcu rozpoczęła się budowa węzła przesiadkowego z bezkolizyjnym przejazdem pod torami kolejowymi na granicy Poznania i Plewisk. Ze względu na postęp prac, należy liczyć się ze zmianą organizacji ruchu po stronie Poznania.

Wykonawca inwestycji planuje przystąpić do robót związanych z przebudową sieci wodociągowej i teletechnicznej w ciągu ul. Piwoniowej. Od 24 kwietnia (niedziela) wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie ul. Szarotkowej i Piwoniowej. Przewidywany czas prac, podczas których skrzyżowanie będzie zamknięte, to ok. dwa tygodnie. Objazdy przewidziano ulicami Szarotkową, Frezjową do Piwoniowej lub Krokusową i Stokrotkową.

Piesi będą mogli obejść wyłączone skrzyżowanie przez ul. Grunwaldzką i Szarotkową, gdyż nie będzie możliwości przejścia wzdłuż Piwoniowej na odcinku, na którym prowadzone będą prace. Natomiast dojście oraz dojazd do posesji zostaną zachowane. Prosimy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie.

Opublikowano: 22 kwietnia 2022