Debata „Młody Poznań – miasto otwarte na młodych”

Fundacja Rozwoju Miasta Poznania wraz z Mecenasami Debaty – firmą Ataner oraz firmą Novol, Partnerem Strategicznym – Grupą MTP i innymi Partnerami zaprasza do udziału w szóstej Debacie Poznańskiej. Debata odbędzie się 17 marca o godz. 17.00 w formie dyskusji panelowej z udziałem interdyscyplinarnego grona zaproszonych ekspertów.

Celem Debat Poznańskich jest przeprowadzenie pogłębionej refleksji z praktycznym przesłaniem – jakie zjawiska z obszarów życia społecznego/gospodarki/techniki powinniśmy wziąć pod uwagę z punktu widzenia ich znaczenia dla funkcjonowania i rozwoju miasta, co one oznaczają dla życia mieszkańców, jaki mogą mieć wpływ na przyszłość miasta, jak można je wykorzystać lub neutralizować. Debata będzie transmitowana online na kanale YouTube. Więcej informacji w załączniku.

Debata Poznańska – informacje

Opublikowano: 14 marca 2022