Dla tych co szukają pracy

Antoni Kalisz wraz z dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu, Małgorzata Pawlak oraz zastępcą dyrektora, Iwoną Lecyk podczas Targów Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu zorganizował kolejne już targi pracy. Dla pracodawców były one okazją do przeprowadzenia wstępnej rekrutacji wielu kandydatów w jednym miejscu. Osoby poszukujące zatrudnienia lub zamierzające zmienić miejsce pracy miały możliwość zapoznania się z warunkami pracy i płacy w firmach oraz zaprezentowania pracodawcom własnej kandydatury.

Otwarcia targów pracy dokonali członek Zarządu Powiatu w Poznaniu, Antoni Kalisz wraz z dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu, Małgorzata Pawlak oraz zastępcą dyrektora, Iwoną Lecyk. Majowa edycja targów zgromadziła ok. 500 odwiedzających i 17 wystawców reprezentujących różnorodne branże: magazynową, produkcyjną, kolejową, biurową, handlową.

Opublikowano: 27 maja 2019