Dwa nowe questy w gminie

gminne questy czerwonak plakat

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników questów. Gmina Czerwonak wzbogaciła się bowiem o kolejny quest. Przypomnijmy, że ten pierwszy dotyczy Owińsk. Nowa gra jest natomiast poświęcona miejscowości Czerwonak i nosi tytuł “Czerwonak – historia pewnej ulicy”. – Quest prowadzi nas ulicą Gdyńską, odkrywając tajemnice okolicznych budynków oraz zapomniane historie miejsc i ludzi. Miłośnicy przyrody i pięknych widoków także znajdą tu coś dla siebie – czytamy na stronie gminy.

Autorką tej gry terenowej jest Hanna Prokopiak, pasjonatka słowa, autorka questów i wierszy. W 2018 roku wydała swój pierwszy tomik poezji zatytułowany “KO HANKA”.  Cechuje ją nieograniczona wyobraźnia, poczucie humoru oraz dystans do świata i samej siebie. Ale to nie koniec niespodzianek, ponieważ Związek Międzygminny Puszcza Zielonka także przygotował serię questów, w tym poświęcony historii Kicina: “Kicin – dobrze, błogo i błękitnie”. Więcej informacji TUTAJ.

Quest Czerwonak
Quest Kicin