Plakat 28 finału WOŚP w Konarzewie

Czas: 0:00 - 23:30

Miejsce: Dopiewo

28. Finał WOŚP w gminie Dopiewo

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w 2020 r.Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie wraz z  Szczepe ZHP Dopiewo oraz Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Dopiewie oraz El Pueblo włączają się w organizację 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Sztab numer 5210. W ubiegłorocznym Finale udało nam się zebrać ponad 80 tysięcy złotych.

W tym roku celem WOŚP będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
120 tysięcy wolontariuszy WOŚP 12 stycznia 2020 roku wyjdzie na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie.

Jeżeli wyrażacie chęć wsparcia WOŚP, prosimy przekażcie dary w postaci fantów na loterię oraz licytacje do naszych filii bibliotecznych (Dąbrówka, Skórzewo i Konarzewo) w godzinach pracy.

Finał odbędzie się 12 stycznia od godz. 13.00 w sali widowiskowej w Konarzewie przy ul. Poznańskiej 19.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 12 stycznia 2020