30. Łap Kulturę

Plakat wernisaż wystawy rzeźbiarstwa ludowego Mihai Jon, koncert Malwiny Paszek,
30. Łap Kulturę

Kategoria: Rozrywka

Data: 14 cze 2019

Czas: 19:00 - 22:00

Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kleszczewie

30. Łap Kulturę – wystawa i koncert

Gmina Kleszczewo zaprasza bardzo serdecznie na 30. wydarzenie w ramach cyklu Łap Kulturę. Będzie to okazja do poznania dwóch ciekawych artystów, poruszających się na pozornie odległych płaszczyznach twórczych.

Wieczór zostanie rozpoczęty wernisażem wystawy rzeźbiarstwa ludowego, którego autorem jest rumuński rękodzielnik – Michai Jon. Zobaczycie m.in. rzeźby i płaskorzeźby w drewnie, czy choćby zdobione kije pasterskie.

Drugą część naszego spotkania wypełni koncert muzyki tradycyjnej w wykonaniu wyjątkowej artystki, multiinstrumentalistki – Malwiny Paszek. Usłyszycie “biały głos” i dźwięki snujące się z liry korbowej.

Wstęp wolny!

Redaktor: Marcin Klichowski