Plakat rajdu pojazdów zabytkowych od 30 sierpnia do 1 września w Szreniawie

Data: 31 sie 2019 - 01 wrz 2019

Czas: 9:00

46 Rajd Pojazdów Zabytkowych

Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Wielkopolski serdecznie zaprasza w dniach 30.08.-01.09.2019 r.,na odbywający się już po raz 46. Poznański Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych.

Niebanalne, kultowe, z duszą, piękne, dostojne, skrywające tajemnice, będące szczytem technik w swoich czasach…. Czego by o nich nie powiedzieć jedno jest pewne – trzeba je zobaczyć!

Dziś prawie niespotykane na naszych drogach, ze względu na swoją unikatowość, ale wciąż przyciągające spojrzenia i chwytające za serce perełki motoryzacyjnej historii, będzie można zobaczyć już niebawem w Poznaniu i okolicach. A wszystko to za sprawą najstarszego w naszym kraju “Poznańskiego Międzynarodowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych”.

Redaktor: Andrzej Och
Opublikowano: 31 sierpnia 2019