Koncert dla dzieci

Kategoria: Dla dzieci

Data: 19 wrz 2019

Czas: 17:00

Miejsce: Klub Jutrzenka, Filia GOK "Sokół"

Podróż przez wszystkie struny świata

Gminny Ośrodek Kultury Sokół oraz Fundacja Europejczyk zapraszają najmłodszych na cykl koncertów.

„Podróż przez wszystkie struny świata”.

Podróżować można bliżej lub dalej. Można iść na spacer lub na długą wycieczkę, pojechać pociągiem lub polecieć samolotem. Ale jak wybrać się w podróż po strunach skrzypiec, kontrabasu czy gitary? Struna do skrzypiec ma raptem kilkadziesiąt centymetrów, a do kontrabasu może ze 2 metry – wycieczka to bardzo krótka, ale dzięki muzykom zaprowadzi was (nas) naprawdę bardzo daleko….

Zapraszamy najmłodszych wraz z rodzicami na spotkanie z najmniejszym i największym instrumentem smyczkowym oraz znakomitymi wykonawcami, którzy przybliżą nam budowę tych instrumentów, zabawią nas wesołymi i znanymi melodiami oraz zabiorą na wycieczkę na sam koniec struny.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Projekt jest realizowany we współpracy z Powiatem Poznańskim

Redaktor: Andrzej Och