Akcje w wakacje

Kategoria: Dla dzieci

Data: 24 cze 2019

Czas: 9:00 - 14:00

Miejsce: Klub Jutrzenka, Filia GOK "Sokół"

Akcje w wakacje w Kicinie

Gminy Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do swoich filii na cykl Akcji Letnich skierowanych do dzieci od 7 do 12 roku życia. Warsztaty odbywać się będą w godzinach od 9:00 do 14:00. W każdym z miejsc zostanie zaproponowany inny program, spotkamy się z niesamowitymi instruktorami, którzy zabiorą nas w świat swoich fascynacji.

W dniach od 24 do 28 czerwca zapraszamy do Klubu Jutrzenka w Kicinie na spotkanie z Konradem Rogińskim i instrumentami z całego świata. Multiinstrumentalista, kompozytor, alchemik dźwięku – zapozna uczestników z instrumentami, nauczy grać na bębnach i pomoże stworzyć własny instrument. Na początek prowadzący opowie o instrumentach z całego świata, pokazując je i grając na nich. Oczywiście już ta opowieść będzie interaktywna, czyli uczestnicy będą próbowali również coś zagrać, opowiedzieć o swoich doświadczeniach z instrumentami, muzyką, itp. Następnie rozpoczną się zajęcia praktyczne, czyli warsztaty gry na bębnach. Kolejnym etapem tych warsztatów będzie samodzielne wykonywanie instrumentów: tzw. japonki, fletnie pana, shekere (grzechotki), churingi, didgeridoo i inne. Ostatniego dnia grupa będzie grała na instrumentach, które wykonała wraz z bębnami i innymi instrumentami przywiezionymi przez prowadzącego.

Koszt pięciodniowych zajęć wynosi 100,00 zł. Zapisy i informacje pod numerem telefonu 61 652 60 30 lub mailowo sekretariat@gok-sokol.pl.
Liczba miejsc ograniczona!

Redaktor: Marcin Klichowski