Biała Sobota

Czas: 11:00 - 15:00

Miejsce: Szpital w Puszczykowie im. Prof. S. T. Dąbrowskiego

Biała Sobota w Puszczykowie

Jan Grabkowski, starosta poznański zaprasza mieszkańców powiatu poznańskiego na „Białą Sobotę z Powiatem Poznańskim”, która odbędzie się w sobotę 7 września 2019 r.
w godz. 11:00 –15:00 na terenie Szpitala w Puszczykowie (ul. Kraszewskiego 11).

W trakcie „Białej Soboty”, mieszkańcy powiatu będą mogli bezpłatnie i bez skierowania od lekarza skorzystać, m.in. z konsultacji: alergologicznych, laryngologicznych, kardiologicznych, urologicznych, okulistycznych, diabetologicznych oraz badań: EKG, densytometrii (w kierunku osteoporozy), znamion na skórze, mammograficznych, pomiaru ciśnienia tętniczego, oznaczenia poziomu cholesterolu i glukozy we krwi, porad dietetyka oraz w zakresie opieki geriatrycznej.

Uwaga!
Konsultacje lekarskie oraz niektóre badania wymagają wcześniejszej rejestracji.
Zapisy od poniedziałku 26 sierpnia br. pod nr tel.: 61 84 18 822 (pon. – pt. w godz. 09:00 – 13:00)\

Redaktor: Andrzej Och
Opublikowano: 7 września 2019