Plakat imprezy muzycznej na dzień 17 maja 2020

Czas: 11:00 - 20:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

BreaKing School Battle vol. 7/ Finał Polish Breaking League 2020

To już siódma edycja szalonych zawodów BreaKing SchooL Battle, czyli turnieju break dance dla najmłodszych . W tym roku Bboys zmierzą się w bitwach 1 vs 1 w dwóch kategoriach wiekowych.
Dodatkowo tego samego dnia odbędą się finały Polish Breaking League. Wszyscy bboys którzy zbierali punkty na turniejach PBL spotkają się w celu wyłonienia najlepszych w danej kategorii wiekowej w sezonie 2020 ;)
Dla wszystkich pragnących rozwijać swoją pasję, przygotowaliśmy warsztaty z dwoma z naszych jurorów. Są to tancerze o olbrzymiej wiedzy, doświadczeniu i niezwykłej charyzmie. 2 h warsztatów, podczas, których będzie można zaczerpnąć wiedzy i poszerzyć swój wachlarz ruchów dzięki dwóm legendom polskiej sceny Breakingu ;) Jak doskonale wiecie, nasza imprezka rozwija się z roku na rok a tym razem również Was nie zawiedziemy. Zadbaliśmy jak zwykle o obsadę na najwyższym poziomie. A całe wydarzenie odbędzie się na sali widowiskowej w Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las Oj będzie się działo.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ

Redaktor: Emilia Szulc