Czas na seniora

Zaproszenie Warsztaty Czas na Seniorach w Komornikach, 15-16 lipca 219r., Sala sesyjna Urzędu Gminy Komorniki
Czas na seniora

Kategoria: Dla seniora

Data: 15 lip 2019 - 16 lip 2019

Czas: 12:00 - 15:00

Miejsce: Sala sesyjna Urzędu Gminy Komorniki

Czas na seniora w Komornikach – warsztaty

Gmina Komorniki zaprasza na dwudniowe warsztaty w związku z realizowanym projektem „Czas seniora w Metropolii Poznań i Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej”, które odbędą się w dniach 15-16 lipca br. w Sali sesyjnej w Urzędzie Gminy Komorniki, w godzinach 12:00-15:00.

Celem warsztatów jest aktywizacja obywatelska seniorów, budowanie kompetencji interpersonalnych oraz umiejętności w zakresie planowania i realizowania inicjatyw senioralnych, a także przekazanie informacji o usługach dla seniorów.

Warsztaty odbywać się będą w dniach 15-16 lipca i będą składać się z następujących modułów:
Dzień I:

Moduł I – Mój potencjał na plus – warsztat wprowadzający

Moduł II – Warsztat multimedialny z komunikatywności
Dzień II:

Moduł III – Seniorzy działają wspólnie – seniorzy działają społecznie

Moduł IV – Obywatelski senior – komponent edukacyjno-aktywizujący

Moduł V – Giełda usług dla seniorów oraz doradztwo

Zobacz szczegółowy PROGRAM warsztatów (plik pdf)

Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zgłaszanie się do dnia 12 lipca 2019r. do godziny 12:00, pod numerem tel. 618 100 669 lub mailowo: oswiata@komorniki.pl w celu dokonania zapisu.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 15 lipca 2019