Czerwonacka retrospekcja

Data: 16 paź 2021

Czas: 15:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Przegląd seniorskich zespołów wokalnych ‘Czerwonacka retrospekcja’

16 października po rocznej przerwie do naszej Gminy powraca przegląd seniorskich zespołów wokalnych pod nieco zmienioną, ale odwołującą się do pierwotnej nazwą – Czerwonacka RETROspekcja. Tym samym znika Biesiada Czerwonacka, a idea biesiadowania zmienia się w artystyczny przegląd muzyczny co nie znaczy, że wykonawcy nie będą nas podrywać do tańca. Zmianie ulega także miejsce imprezy, przenosimy się do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach aby cieszyć uszy doskonałym brzmieniem najlepszych wielkopolskich zespołów seniorskich zaproszonych przez zespół wokalny Retro Café działający pod auspicjami GOK Sokół. Po prezentacji zespołów zaprosimy mieszkańców Gminy Czerwonak na koncert – niespodziankę – a jaką…? O tym będziemy informować w następnym wydaniu biuletynu, na www.gok-sokol.pl i na profilu facebook’owym Ośrodka. Wstęp na imprezę będzie kosztować 10 zł, o połowę mniej zapłacą posiadacze Karty Seniora. Wejściówki będzie można zakupić w biurze GOK Sokół w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Czerwonacka RETROspekcja odbędzie się w ramach Dni Seniora. Start godz. 15:00.

Afisz Czerwonacka Retrospekcja

Źródło: Gmina Czerwonak