Czerwony Tulipan

Zapowiedź Czerwony Tulipan koncert podsumowujący rok czytelniczy 17 stycznia 2020 godz. 19

Kategoria: Rozrywka

Data: 17 sty 2020

Czas: 19:00 - 21:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Czerwony Tulipan

Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las serdecznie zaprasza  na koncert zespołu Czerwony Tulipan, który odbędzie się 17 stycznia 2020 r. o godz. 19.00 z okazji podsumowania roku czytelniczego. Czerwony Tulipan to olsztyński zespół w skład którego wchodzi pięć artystycznych indywidualności. Wspólnie tworzą i śpiewają utwory poetyckie, piosenki kabaretowe, zawsze literackie oraz kabaretowe recytacje wierszy. Są grupą starych, dobrych przyjaciół, którzy wykorzystując własny artystyczny potencjał i pasje, wyrażają swe emocje na muzycznej scenie. W swojej ponad trzydziestoletniej karierze nagrali i wydali aż czternaście płyt wokalnych. Ich najnowszy album nosi tytuł Błędne koło (2018), z którego piosenki zespół promuje podczas swoich koncertów. Zachęcamy zatem wszystkich do wysłuchania „autorskiej wypowiedzi artystyczne” formacji Czerwony Tulipan.

Po odbiór darmowych wejściówek można zgłaszać się do Biblioteki Publicznej przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie oraz filii bibliotecznych w Chludowie i Złotnikach.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 17 stycznia 2020