Dopiewska Jesień Teatralna

Kategoria: Dla seniora

Data: 18 lis 2019

Czas: 13:00 - 18:00

Miejsce: Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie, Filia w Konarzewie

XII Dopiewska Jesień Teatralna

Jesień to czas w bibliotece w Dopiewie na teatralne zmagania i cudowne spotkania ze sztuką. Jak co roku Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury zaprasza amatorskie grupy teatralne seniorów z Wielkopolski do zaprezentowania swojej artystycznej twórczości. Cele przeglądu to przede wszystkim popularyzacja dorobku amatorskich grup teatralnych, kultywowanie amatorskiej sztuki teatralnej, wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami przeglądu, rozwijanie zainteresowań teatralnych, inspiracje w poszukiwaniach repertuarowych i nowych form pracy. W przeglądzie uczestniczyć mogą grupy teatralne z województwa Wielkopolskiego, które przygotują i zaprezentują swoje umiejętności sceniczne. Co roku zwiększa się liczba chcących wziąć udział w przeglądzie.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 18 listopada 2019