Dzień Kobiet Kulturalny – koncert zespołu Gitarsi

na grafice od lewej 2 gryfy od gitar, z prawej napis Dzień Kobiet Kulturalny koncert akustyczny GITARSI
Dzień Kobiet Kulturalny - koncert zespołu Gitarsi

Kategoria: Rozrywka

Data: 06 mar 2020

Czas: 19:00 - 21:00

Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kleszczewie

Dzień Kobiet Kulturalny – koncert zespołu Gitarsi

Zapraszamy na kameralne obchody pewnego wyjątkowego święta.

Dzień Kobiet Kulturalny przy dźwiękach zespołu GITARSI – usłyszycie najpiękniejsze utwory muzyki jazzowej i filmowej w specjalnych, akustycznych aranżacjach. W cenie biletu skromny poczęstunek.
Ilość miejsc ograniczona.

6 marca 2020, godzina 19:00 – 21:00

Gminy Ośrodek Kultury w Kleszczewie
ul. Poznańska 6

Bilety w cenie 15 zł (w tym kawa i ciasto) do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury (pon. – pt. 8-16; wtorek 8-20).

—-
O artystach:

Gitarsi.pl to trio gitarowe z Poznania, powstałe latem 2018 roku. Muzycy wykonują instrumentalne utwory we własnych aranżacjach. Ich wspólne poszukiwania dotyczą przede wszystkim jazzowych, rockowych i klasycznych evergreenów oraz muzyki filmowej. W programie tria znajdą się m.in. numery Herbiego Hancocka, Duke’a Ellingtona, Astora Piazzolli czy Beatlesów.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 6 marca 2020