Dzień z koszykówką

Data: 04 wrz 2021

Czas: 10:00

Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu Suchy Las

4 września 2021 roku w godzinach 10:00 – 19:00 w hali GOS przy ulicy Szkolnej 20 po raz trzeci Stowarzyszenie Basket Team Suchy Las zaprasza na całodzienną zabawę z koszykówką do Suchego Lasu.

Celem imprezy jest popularyzacja tej pięknej dyscypliny sportu wśród dzieci i młodzieży powiatu poznańskiego, gminy Suchy Las oraz miasta Poznania. W tym roku wydarzenie jest częścią obchodów 100-lecia Wielkopolskiej Koszykówki, a zadanie jest współfinansowane przez powiat poznański.

Dzień z Koszykówką, to dzień podczas którego będzie można oglądać “potyczki” młodych zawodników, brać udział w konkursach koszykarskich: zarówno tych teoretycznych jak i praktycznych. Nie zabraknie również nagród, których lista jest bardzo długa… To także dzień, w którym można poznać trenerów, zawodników i zarazić się miłością do sportu, a w szczególności do koszykówki!

Plakat Dnia z koszykówką 2021 w Suchym Lesie

Redaktor: Weronika Frąckowiak