Plakat półkoloni zimowych 2020 w Czerwonaku

Kategoria: Dla dzieci

Data: 03 lut 2020 - 07 lut 2020

Czas: 9:00 - 14:00

Miejsce: Klub Jutrzenka, Filia GOK "Sokół"

Ferie zimowe- Wyginam Śmiało Ciało

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na zajęcia organizowane podczas ferii zimowych. Zajęcia będą się odbywały w godzinach od 9:00 do 14:00 w GOK Sokół oraz filiach. Ich koszt to 150,00 zł za osobę. Honorujemy Czerwonacką Kartę Dużej Rodziny. Zapisy pod adresem sekretariat@gok-sokol.pl oraz na numer 61 652 60 30. Nie można zapisać dziecka na pojedyncze dni. Warsztaty są skierowane dla dzieci i młodzieży od 8 do 15 roku życia. Ilość miejsc jest ograniczona.
Klub Jutrzenka w Kicinie zaprasza w dniach od 3 do 7 lutego na warsztaty Wyginam Śmiało Ciało – odbędą się tu warsztaty z kuglarstwa, gry i zabawy cyrkowe, zajęcia z tworzenia scenografii.
Prowadzący: Fundacja „PRO SPIN” Łukasz Pieczykolan: kuglarz, artysta uliczny, najlepszy baloniarz w Polsce oraz Dominika Łazga: scenografka, aktorka.
Pięć dni gier i zabaw prosto z samych najgłębszych otchłani cyrkowego namiotu. Każdego dnia poruszymy ciało i umysł na nieoczekiwane sposoby w naszej podróży do świata zabawy. Dni wypełnią nam żonglerka piłkami, stanie na głowie, chodzenie po linie, ekwilibrystyka i prestidigitacja, popisy zręczności i czysta clownada.
Każdego dnia na inny sposób nauczymy się rozciągać śmiało nasze ciała i robić rzeczy, które nie wydawały się dzień wcześniej prawdopodobne. Oprócz ciała rozciągniemy też szare komórki poprzez gry drużynowe, ruchowe i strategiczne.
Przykładowe zajęcia: warsztaty żonglerki i manipulacji przedmiotami; ekwilibrystyka i zabawa z równowagą i orientacją w przestrzeni; gry i zabawy cyrkowe i teatralne ćwiczące w naturalny sposób umysł i ciało, warsztaty balonowe; upcykling w postaci robienia kostiumów i rekwizytów przydatnych w trakcie zajęć z kartonów i innych produktów, które normalnie pewnie zostałyby wyrzucone; elastyczny program, w którym zawsze znajdzie się miejsce na pomysły dzieci; tworzenie kostiumów, scenografii.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 3 lutego 2020