Festiwal Piosenki

Czas: 11:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

XXIV Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2019

W niedzielę 9 czerwca 2019 r. o godz. 11:00 Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na finał Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2019, który w tym roku po raz pierwszy będzie odbywał się w ramach Dni Gminy Czerwonak. Przewodniczącym Jury tegorocznego konkursu finałowego będzie Gabriel Fleszar -polski muzyk, wokalistai autor tekstów, członek zespołu Candida. Oprócz występów finalistów – śpiewających przedszkolaków z całej Wielkopolski, dla najmłodszych mieszkańców naszej Gminy przygotowaliśmy wiele ciekawych zabaw i warsztatów, do których zapraszamy od godziny 13:00 do 15:00.

Warto wspomnieć że festiwal istnieje od 1995 roku i jest jedną z największych w Polsce tego typu imprezą adresowaną do przedszkolaków. W swoim zamierzeniu opiera się o utwory napisane z myślą o dzieciach – ich możliwościach wykonawczych, zainteresowaniach i ich chęci do zabawy. Festiwalowi nie towarzyszy więc żadna promocja laureatów, nie kreujemy kariery wokalnej dzieci, ale rozdajemy nagrody i oczekujemy radości ze strony wszystkich uczestników, czy to śpiewających czy to rodziców i opiekunów, bądź zupełnie przypadkowej publiczności. Mamy za to nadzieję, że dla większości uczestników nie będzie to ostatnia przygoda z muzyką, a odkryty talent zostanie otoczony odpowiednią opieką.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców z pociechami.

Wstęp na imprezę jest wolny.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 9 czerwca 2019