Plakat na Fisz Emade Tworzywo na 4 października 2019

Czas: 19:00 - 21:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Fisz Emade Tworzywo

Fisz Emade Tworzywo to absolutna czołówka polskiej muzyki. Oczywiście tej alternatywnej, nie goniącej za tanią popularnością. Grupa prowadzona przez braci Waglewskich powróciła na scenę z nowym albumem pt. „Radar”. Tym razem panowie sięgają do muzycznego tygla lat 80-tych, inspirując się muzyką disco, ale też rockiem, zarówno klasyczną americaną jak i krautrockiem. Z inspiracji wydobywają własne, niepowtarzalne charakterystyczne brzmienie. Znajdziemy tu zatem utrzymane w klimacie lat 80-tych bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach muzyków oczarowują swoim niezwykłym retro klimatem. Fisz Emade Tworzywo wystąpią 4 października. Początek koncertu o godz. 19.00. Bilety w cenie 50/40 zł do nabycia w sekretariacie CKiBP w Suchym Lesie.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 4 października 2019