GETAWAY

Plakat Festiwal Outdoorowy- Poznań,Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski, 17-19.05.2019
GETAWAY

Kategoria: Rozrywka

Data: 17 maj 2019 - 19 maj 2019

Czas: Całodniowe

Miejsce: Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej

GETAWAY – Przygoda jest w Tobie

Gwiazdy polskiego outdooru, spotkania, prelekcje, warsztaty tematyczne, zajęcia sportowe, pokazy filmów outdoorowych i wiele atrakcji – w dniach od 17 do 19 maja w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej odbędzie się kolejna edycja Festiwalu GETAWAY. Outdoor w teorii i w praktyce.

Festiwal już po raz drugi do stolicy Wielkopolski przyciągnie ludzi outdooru, miłośników aktywnych form spędzania czasu na świeżym powietrzu, podróżników, wielbicieli weekendowych wypadów za miasto, profesjonalistów i amatorów sportów ekstremalnych.

GETAWAY Festival w trzech słowach to sport, outdoor i podróże. Tu zacznie się Twoja przygoda.
Wydarzenie jest współfinansowane przez Powiat Poznański.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia: www.getawayfestival.pl

17 maja piątek 16-21:30
18 maja sobota 12-21:30