Impreza plenerowa

Data: 08 cze 2019

Czas: 15:00

Miejsce: Akwen Marina Czerwonak

Impreza plenerowa z okazji dni gminy Czerwonak

W sobotę 8 czerwca organizatorzy zapraszają na imprezę plenerową na terenie stanicy Akwen Marina w Czerwonaku. Impreza zacznie się od godziny 15.00. W programie Piknik Motocyklowy Jaromira Korty, konkursy, gry, zabawy, prezentacje oraz koncerty. Imprezie towarzyszyć będzie wiele warsztatów organizowanych przez instytucje gminne oraz stowarzyszenia. W ramach stoisk warsztatowych stworzymy włóczkowe ubranko na Koło Młyńskie stojące przy Ośrodku Kultury. Gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Chylińska, a jako support wystąpi Gabriel Fleszar z zespołem. Wcześniej wystąpią dobrze znane mieszkańcom Supermenki. W tym roku po raz pierwszy w ramach imprezy wydzielona zostanie Strefa Chilloutu, czyli miejsce w którym wystąpi Dj Gregory.

15:00 start parady motocyklowej

15:00 – 18:00 strefa pasji i chillout (pokazy i prezentacje, warsztaty, konkursy, gry i zabawy)

18:00 uroczyste wręczenie nagród Gminy Czerwonak

18:30 koncert zespołu Supermenki