wykłady dotyczące cyberprzestępczości

Czas: 12:00 - 15:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Jak uniknąć zagrożeń w sieci

Surfujesz po sieci? Robisz zakupy przez Internet? Korzystasz z portali społecznościowych? Jesteś zatem potencjalną ofiarą cyberprzestępczości. Czym jest cyberprzestępczość? To wszelka działalność przestępcza odbywająca się w Internecie. Wraz ze wzrostem popularności Internetu i rozwojem nowych technologii użytkownicy Internetu coraz częściej narażeni są na różnorodne ataki. Mogą one polegać na wyłudzaniu pieniędzy i danych, instalowaniu wirusów, oprogramowaniu typu spyware, a nawet na cybernękaniu. Jak się bronić przed cyberprzestępczością? Przed cyberprzestępczością może uchronić przede wszystkim świadomość o czyhających zagrożeniach i wiedza, jak się przed nimi bronić. Dlatego Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie zaprasza  na wykłady dotyczące cyberprzestępczości, które odbędą się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie przy ul. Szkolnej 16. szczegółowy program na plakacie.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 13 listopada 2019