Kapela Serc

Plakat Kapela Serc Koncert DZPiTL "Modraki" dla Fundacji "Oczy Szeroko Otwarte", 13 kwietnia 2019, godz.15:00 Centrum Kultury Przeźmierowo
Kapela Serc

Kategoria: Rozrywka

Data: 13 kwi 2019

Czas: 15:00

Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo

“Kapela serc” koncert DZPiTL “Modraki” dla Fundacji “Oczy Szeroko Otwarte”

Koncerty z cyklu „Kapela serc” zainicjowane zostały w 2009 roku przez Polską Sekcję CIOFF® (Międzynarodowa Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej). Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” zorganizował pierwszy koncert w ramach tej akcji. Inicjatywa spotkała się z szerokim odzewem ze strony wielu zespołów. Jej efektem było w latach 2009 – 2018 bardzo wiele koncertów charytatywnych w wykonaniu znaczącej liczby zespołów folklorystycznych w całej Polsce.

13 kwietnia do akcji przyłącza się Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Ludowego „Modraki”. Dzieciaki wystąpią w Centrum Kultury Przeźmierowo dla Fundacji „Oczy Szeroko Otwarte”, która działa od 2018 na terenie gminy Tarnowo Podgórne. Podczas koncertu Fundacja przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na jedną z podopiecznych Fundacji.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 13 kwietnia 2019