Kino po sąsiedzku

Data: 28 sie 2018

Czas: 21:15

Kino po sąsiedzku w Koziegłowach

Po raz kolejny w sierpniowe wtorki Gminny Ośrodek Kultury Sokół, Kino Muza z Poznania oraz TBS Czerwonak zapraszają na Kino po Sąsiedzku. Seanse będą się rozpoczynać o godzinie 21:15, a odbędą się tradycyjnie już na parkingu TBS w Koziegłowach (przy ul. Poznańskiej).

W przypadku deszczu seanse będą przeniesione do Centrum Kultury i Rekreacji.

Więcej informacji TUTAJ

28 sierpnia godz. 21:15 Keidi – sekretne życie kotów reż. Ceyda Torun, Turcja/USA 2017, 80 min

Stambuł to miasto z sięgającą tysięcy lat historią i jedyne najprawdziwsze kocie imperium. Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to indywidualności, które są przewodnikami po mieście. W Stambule koty mają wyjątkowy status. Uważane są tam za symbol szczęścia i dostatku. Reżyserka Keidi, która sama dorastała w stolicy Turcji, dokumentuje życie tych stworzeń z taką czułością i wnikliwością, że trudno nie dawać wiary tym słowom.

Redaktor: Weronika Frąckowiak
Opublikowano: 28 sierpnia 2018