Koncert ostatkowy

Czas: 19:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Koncert Ostatkowy Orkiestry Dętej z Chludowa

Koncerty Ostatkowe Orkiestry Dętej z Chludowa to już sucholeska tradycja. Tym razem spotkamy się na koncercie muzyki filmowej i rozrywkowej w sali widowiskowej sucholeskiego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej. Orkiestra Dęta z Chludowa gromadzi w swoich szeregach ludzi, którzy kochają muzykę, amatorów często uczących się samodzielnie, których niesamowity upór, chęci i czas poświęcony na wielogodzinne ćwiczenia przyczyniły się do pięknego dorobku jakim jest ponad 70 lat istnienia chludowskiej Orkiestry Dętej. Pasja muzykowania często jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, a ta skarbnica doświadczeń przekłada się na coraz większą różnorodność prezentowanego repertuaru. Na koncercie usłyszymy muzyczne motywy doskonale znane z filmów w wyjątkowych aranżacjach na orkiestrę dętą takie jak: „Everything I Do” z filmu „Robin Hood: Książę złodziei”, „Purple rain” czy „Just a gigolo” w wersji big bandowej oraz wiązanka utworów z musicalu „Nędznicy”. Orkiestrze towarzyszyć będą wokaliści oraz gitarzysta solista Rafał „Zwierzak” Zieliński. Bilety: 15 zł (do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las oraz na www.bilety24.pl).

Opublikowano: 5 marca 2019