Plakat Bajki Wujka Ogórka- Koncert

Czas: 12:00 - 13:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Koncert Wujka Ogórka

Z okazji Dnia Dziecka, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las zaprasza Was na koncert Wujka Ogórka!

Przemek Urbaniak jak zawsze zaśpiewa ukochane przeboje dzieci. Bajki Wujka Ogórka pełne są historii, baśni, bajek. Na koncercie usłyszymy piosenki o szalonym robocie, przeróżnych zwierzętach, wyprawie w kosmos, pustynnym dzikim zachodzie, a także opowieść o Lucjanie – śwince morskiej.

Kim jest Wujek Ogórek? Przemek Urbaniak – kompozytor, autor tekstów, wokalista, gitarzysta… można by długo wymieniać. Muzyka płynie w nim razem z krwią od głowy aż do serca. Współtworzył zespoły Miła Starsza Pani oraz jazzowy Urbaniak Quartet.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie przedszkolaki – wstęp wolny!

Przed i po koncercie Fundacja Akuratna przeprowadzi w holu CKiBP zbiórkę na rzecz chorej Nadii Szarek.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 1 czerwca 2019