logo powiatowy konkurs recytatorski

Data: 19 mar 2019

Czas: 17:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

XX Gminny Konkurs Recytatorski Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów “Wiosenne Przebudzenie”

Zapraszamy dzieci i młodzież sucholeskich szkół do udziału w XX Gminnym Konkursie Recytatorskim Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Wiosenne Przebudzenie. Konkurs odbędzie się 19 marca o godz. 17.00 w sali widowiskowej CKiBP przy ul. Szkolnej 16. Obowiązywać będą następujące kategorie wiekowe:

– kategoria I – uczniowie szkół podstawowych – klasy I – III,
– kategoria II – uczniowie szkół podstawowych – klasy IV – VI,
– kategoria III – uczniowie szkół podstawowych – klasy VII i VIII oraz klasy III szkół gimnazjalnych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie zgłaszając 3 reprezentantów szkoły w każdej kategorii wiekowej. Zgłoszenia należy przesyłać do 15 marca 2019r. na adres: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las, ul. Szkolna 16, 62-002 Suchy Las (tel. 612 500 402, e-mail: m.janas@osrodekkultury.pl, fax: 612 500 404).

Etap gminny to eliminacje do XX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Wiosenne Przebudzenie, który odbędzie się tradycyjnie w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie, w dniu 12 kwietnia o godz. 10.00.

Opublikowano: 19 marca 2019