Kuźnia wyobraźni – warsztaty samorozwoju

Czas: 16:00 - 19:30

Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach

Kuźnia wyobraźni – warsztaty samorozwoju

Działania w ramach warsztatów KUŹNIA WYOBRAŹNI adresowane są do młodzieży i osób dorosłych – zajęcia pracowni plastycznej (działającej pod tą samą nazwą) przeznaczone dla dziec odbywają  w poniedziałki o godz. 16:00 do 9 grudnia 2019 włącznie. KUŹNIA WYOBRAŹNI to propozycja poznawania innych kultur i szkoła rozumienia odmiennego postrzegania świata. Autorski program zajęć Mariusza Korbańskiego ma na celu odkrywanie talentów, rozwijanie zamiłowań i zdobywanie nowych umiejętności. Zajęcia praktyczne uzupełnione będą teorią, która obejmuje zagadnienia z historii kultury i sztuki; sztuki współczesnej i aktualnej oraz sztuki prymitywnej (kultury Oceanii, Nowej Gwinei i Afryki, maski obrzędowe z Burkina Faso, Benina czy Togo).

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 11 listopada 2019