Logo akcji Łap Kulturę

Czas: 19:00

Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczewie

Łap Kulturę

Zapraszamy na 28. odsłonę cyklu „Łap Kulturę”. Tym razem na deskach zagości Teatr SOMA ze spektaklem pantomimicznym „Pozwól zaistnieć”. To pantomimiczna opowieść o człowieku, jednostce ludzkiej, która targana przez rzeczywistość wciąż poszukuje prawdy o sobie. Historia ukazuje początek istnienia człowieka, który poddany ciągłej walce z żywiołami, wpływami z zewnątrz, społecznymi kontekstami miota się między naturą a kulturą. Jednostka skazana jest na ciągłe poszukiwania odpowiedzi na pytanie o to jak żyć, co czynić aby świat był dla niej przychylny, aby jej działania nie okazywały się być zgubną pułapką.
Czy istnieje złoty środek? Czy istnieje recepta na szczęście? Jeżeli istnieje to, czy zależy tylko i wyłącznie od nas samych? Pozwól zaistnieć historii o narodzinach, dorastaniu, rozwoju i poszukiwaniu swojego Ja. Reżyseria: Patrycja Kozyra. Występują: Eliza Bartnik, Elwira Bartnik, Kajetan Rybkowski, Dominik Wirkus, Pamela Kokot, Alicja Kaniasta, Katarzyna Kuczyńska, Dominika Kaźmierska, Anna Uniejewska. Wstęp wolny.

Opublikowano: 5 kwietnia 2019