Legenda o koziołkach

Zdjęcie z przedstawienia teatralnego Legenda o koziołkach
Legenda o koziołkach

Kategoria: Dla dzieci

Data: 10 lut 2019

Czas: 12:30

Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym -Gminny Ośrodek Kultury "SEZAM"

Mama, tata, teatr i ja: ‘Legenda o Koziołkach Poznańskich”

Koziołki na poznańskiej ratuszowej wieży każdego dnia o godzinie 12 pokazują się i trykają się rogami. Czy wiemy dlaczego tam się znalazły? Jaka historia za tym się kryje? Odpowiedzi na te pytania uzyskają najmłodsi, którzy wybiorą się wraz z rodzicami do tarnowskiego Domu Kultury na spektakl Teatru Krokodyl zatytułowany „Legenda o Koziołkach Poznańskich”. Twórca tego zespołu Tadeusz Falana tak zapowiada spektakl: „Jest to adaptacja legendy o frechownych kozłach, plus bonusy, plus piosenki. W Poznaniu, co to najważniejszy, bo tu oś ziemi jest, najbardziej znane są KOZIOŁKI”.

Przedstawienie adresowane jest do dzieci powyżej trzeciego roku życia. Trwa 55 minut. Zapraszamy w niedzielę 10 lutego o godzinie 12.30 do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Bilety w cenie 10 zł dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl

Opublikowano: 10 lutego 2019