Konkurs “Smak Chleba”

Data: 22 sie 2021

Czas: 10:00

Miejsce: Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie

„Najlepszy Smak Powiatu Poznańskiego 2021 – Smak Chleba”

Instytut Skrzynki oraz Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie zapraszają producentów, przetwórców, restauracje, gospodarstwa agroturystyczne, koła gospodyń wiejskich i inne zakłady gastronomiczne z terenu powiatu poznańskiego do udziału w konkursie na „Najlepszy Smak Powiatu Poznańskiego 2021 – Smak Chleba”.

22 sierpnia podczas odbywającej się na terenie Muzeum imprezy plenerowej pod nazwą „Przeszłość przyszłości. Dożynki na Biskupiźnie” przyznane zostaną certyfikaty za najlepsze pieczywo żytnie, pszenne, mieszane oraz inne potrawy z dominującym udziałem pieczywa.

Szczegółowe informacje nt. konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Smaki Powiatu Poznańskiego w zakładce “konkursy i akcje”.

Redaktor: Weronika Frąckowiak
Opublikowano: 22 sierpnia 2021