Ony – Premiera Teatru Rama

Kategoria: Rozrywka

Data: 01 gru 2019

Czas: 16:00 - 18:30

Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym -Gminny Ośrodek Kultury "SEZAM"

Ony – Premiera Teatru Rama

Grupa Teatr Rama Artura Romańskiego wystawi 1 grudnia, o godzinie 16 w DK Tarnowo Podgórne, spektakl jest na podstawie tekstu ”Ony” Marty Guśniowskiej. Muzykę do niego skomponował Tomasz Lewandowski, scenografię i lalki przygotował Igor Fijałkowski.
Przedstawienie podejmuje temat przemijania. Główny bohater wyrusza w świat, w poszukiwaniu swojego Ojca. Do końca nie wiemy, czy jego podróż odbywa się naprawdę, czy tylko w jego głowie i wyobraźni. W spektaklu obok żywych aktorów występują laki, od prostych pacynek po skomplikowane tintamareski.

Bezpłatne wejściówki, dostępne są: w biurze GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20).

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 1 grudnia 2019