Pantery grają o awans

Czas: Całodniowe

Miejsce: Hala GOSiR Dopiewo

1/16 finału mistrzostw Polski juniorek młodszych w piłce ręcznej

Dziewczyny z zespołu Pantery Dopiewo, w kategorii juniorka młodsza zagrają w 1/16 finału mistrzostw Polski juniorek młodszych. Turniej odbędzie się 29-31 marca w Dopiewie. Przeciwnikami ekipy z powiatu poznańskiego będą zespoły z Jeleniej Góry, Szczecina i Żagania. – Mamy bardzo fajny, mocny zespół liczymy na awans do dalszej fazy mistrzostw Polski – mówi trener Paweł Wolny. – Mamy w składzie sześć zawodniczek które są lub były w kadrze narodowej juniorek. Największym naszym mankamentem może być brak zgrania dziewcząt grających w Dopiewie z dziewczynami grającymi w SMS Płock. Graliśmy wspólnie na trzech turniejach gdzie nasz zespół zawsze prezentował się bardzo dobrze więc jesteśmy dobrej myśli – dodaje. Pierwszy mecz drużyny z Dopiewa odbędzie się w piątek, 29 marca o godz. 18.30 w hali GOSiR Dopiewo. Nasze dziewczyny zagrają z MKS Kusy Szczecin.

Opublikowano: 29 marca 2019