Plakat pikniku rodzinnego Bezpieczni w powiecie poznańskim 2019

Data: 14 wrz 2019

Czas: 12:00 - 17:00

Piknik w Bolechowie

W sobotę, 14 września zapraszamy do Bolechowa, w gminie Czerwonak na rodzinny piknik „Bezpieczni w powiecie poznańskim”. To już szósta edycja tej fantastycznej zabawy, która tym razem będzie wyjątkowa, bo podkreślająca dwadzieścia lat funkcjonowania powiatu poznańskiego. – Przez minione dwadzieścia lat Polska, Polska powiatowa i gminna wypiękniały i warto się tym pochwalić. To okazja, aby się cieszyć, że powiaty tak doskonale funkcjonują. Nie zmarnowaliśmy tego czasu, warto było stawiać na śmiałe i odważne projekty – podkreśla Jan Grabkowski, starosta poznański.

Na festynie tradycyjnie już połączymy zabawę z nauką o bezpieczeństwie. Stąd nie zabraknie pokazów służb mundurowych. Do dyspozycji dzieci będzie plac zabaw, na którym najmłodsi atrakcyjnie spędzą czas na „dmuchańcach”, będą też gasić „pożary”, a podczas cukierkowych warsztatów stworzą słodkie dzieła sztuki. Na finale sobotniej zabawy nie zabraknie kąpieli w pianie strażackiej.  O godzinie 16.00 rozpocznie się koncert zespołu „BOYS”, w repertuarze którego znajduje się m.in. piosenka „Jesteś szalona”.

Festyn odbędzie się na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 8 w Bolechowie w sobotę 14 września i potrwa od godziny 12 do 17.

Redaktor: Andrzej Och
Opublikowano: 14 września 2019