Piłką w raka

Data: 16 cze 2019

Czas: 9:00

Miejsce: Owocowa Plaża w Zborowie

Piłką w raka po raz trzeci

W najbliższą niedzielę odbędzie się III edycja charytatywnego turnieju piłki nożnej plażowej „Piłką w raka” organizowanego przez Samorządową Drużynę Piłki Nożnej Gminy Dopiewo oraz Fundację „Rak OFF”.

Zapraszamy od godziny 9:00 na Owocową plaże w Zborowie.
W turnieju zagra 10 zespołów: BUS4YOU, Dop-Dent, Grom, Konarzewo Team, Korona Zakrzewo, LOS AMIGOS, Mondi, Rak OFF, RTY Agency oraz Drużyna Samorządowców.

Oprócz rywalizacji sportowej na miejscu dla plażowiczów będą czekać:

• rodzinkowe dmuchańce dla najmłodszych,
  • wystawa samochodów sportowych i zabytkowych,
  • najmłodsi będą mogli spotkać maskotki DOP i EWO,
  • od godz.10:00 strzelanie z łuku,
  • od godz.10:00 atrakcje OSP Dopiewo i OSP Zakrzewo,
  • w godz. 10:00 -12:00 znakowanie rowerów przez Policję,
  • od godz. 11:00 możliwość jazdy konnej,
  • od godz. 11:00 nauka pływania na desce SUP,
  • o godz. 12:00 Zumba z Karoliną Kuźlak,
  • o godz. 12:30 pierwsze licytacje (m.in.: koszulka Reprezentacji Polski w piłce nożnej z autografami, koszulka i kurtka żużlowa z autograf wice mistrza świata Patryk Dudek). Kolejne licytacje po finale.
  • o godz. 13:50 finał rozgrywek.

Obecni na owocowej plaży tego dnia, nie będą głodni, organizatorzy zapraszają na: grochówkę, kiełbaski z grilla oraz słodkości.

Pamiętajcie że turniej jest charytatywny, dlatego zaopatrzcie się w gotówkę, która trafi do puszek.

W poprzednich edycjach zebraliśmy: 2018 r. – 9 206,51 zł , 2017 r. – 4 721, 70 zł.

Wszystkie środki przekazywane są na konto fundacji „Rak OFF”, która zajmuje się pomocą dla osób z chorobami nowotworowymi i ich rodzinom.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 16 czerwca 2019