Piotr Rogucki solo

Czas: 19:00

Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo

Koncert: Piotr Rogucki solo

Piotr Rogucki fanom muzyki artysta znany jako wokalista rockowej formacji Coma i wykonawca solowy. W swoich scenicznych wcieleniach łączy elementy poezji, rocka i teatru. Zdobywca wielu nagród na festiwalach piosenki artystycznej: Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2004, Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie 2004. Zdobywca Fryderyków za najlepszy album rockowy w latach 2004, 2006, 2009, 2011.

Piotr Rogucki zdobył także Fryderyka jako wokalista roku 2011. Jest laureatem nagrody imienia Grzegorza Ciechowskiego. Był jurorem w trzech edycjach programu Must Be The Music w telewizji Polsat. Ma na koncie trzy albumy solowe: “Loki – Wizja Dźwięku”, “95-2003” oraz „J. P. Śliwa”. Obecnie artysta koncertuje solo i prezentuje repertuar ze wszystkich swoich solowych albumów, w nowych aranżacjach.

Bilety w cenie 40 zł dostępne od 17 grudnia w biurze GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

Opublikowano: 1 lutego 2019