Pokaz filmów

Ludziki z plastelinz fotografiami głów dzieci i flagami z imionami
Pokaz filmów

Kategoria: Rozrywka

Data: 24 maj 2019

Czas: 17:00 - 18:00

Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym -Gminny Ośrodek Kultury "SEZAM"

Pokaz filmów koła Animiaki

Gminny Ośrodek Kultury “SEZAM” zaprasza na pokaz prac wykonanych podczas tegorocznego sezonu artystycznego przez Koło Filmowe Animiaki. Zaprezentowane zostaną etiudy zrealizowane w technice plastelinowej, animacje w materii sypkiej oraz w oleju. Nie zabraknie również akcentów aktorskich. Ponadto przybyli goście będą mieli okazję przyjrzeć się kolejnym zabawkom optycznym, malowaniu światłem oraz wielkoformatowym komiksom. Odsłonięte zostaną kulisy powstawania krótkich metraży, a zakończeniu towarzyszyć będzie wystawa scenariuszy etiud oraz scenorysów.

Wydarzenie nie jest biletowane. Jak informują młodzi twórcy, strój dowolny, byle nieobciachowy. Otwarty pokaz odbędzie się w piątek, 24 maja 2019 o godz. 17 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 24 maja 2019