Pomysłodajnia

Data: 16 lis 2018

Czas: 17:30

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Pomysłodajnia: warsztaty CONCRET(ne) BETONOWE FORMY !!!

W ramach pomysłodajni Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na warsztaty CONCRET(ne) BETONOWE FORMY !!!

Oszczędny charakter betonu od kilku lat zdobywa co raz większą popularność zdobiąc nasze wnętrza. Jeśli Ty również jesteś entuzjastą surowego industrialnego stylu lub po prostu chcesz spróbować czegoś nowego i stworzyć własne unikalne betonowe formy, to te warsztaty są dla Ciebie. Na naszych warsztatach zdobędziesz wiedzę na temat pracy z betonem. Zobaczysz co można z niego wykonać w prosty sposób przy niewielkim nakładzie pracy, tanim kosztem. Przejdziesz przez cały proces tworzenia, od zaprojektowania odpowiednich form, technologii odlewania, po obróbkę i co ważne – zabezpieczenie powierzchni gotowego produktu.
W efekcie stworzysz betonową formę tj. donicę, świecznik i inne drobne formy użytkowe.

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Termin: 16.11.2018 (piątek).

Godzina: 17:30-20:30.

Koszt:  50zł/os. (w cenie wszystkie niezbędne materiały).

Prowadzący: Joanna Synowiec.

Zapisy i szczegóły pod numerem telefonu 511 134 716 lub mailowo na adres iza @gok-sokol.pl

[ GOK Sokół]

Redaktor: Weronika Frąckowiak