Event

Kategoria: Rozrywka

Data: 13 wrz 2019

Czas: 17:30 - 20:30

Miejsce: Klub Iskra, Filia GOK "Sokół"

POMYSŁODAJNIA

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na warsztaty kulinarne, które odbędą się w ramach cyklu Pomysłodajnia. To warsztaty dla pasjonatów zarówno stawiających pierwsze kroki w gotowaniu jak i tych zaawansowanych. Podczas spotkania zajmiemy się kuchnią wegetariańską i wegańską. Odkryjemy nowe walory warzyw i przygotujemy nowoczesne dania kuchni roślinnej. W programie między innymi pieczenie chleba na zakwasie oraz przygotowanie szybkich i przepysznych past warzywnych. Przygotujemy także mini pizzerki, a na deser zaproponujemy zdrowe ciacho oraz konfiturę z dyni i pomarańczy. We wspólnym gronie i inspirującej atmosferze odkryjemy nowe smaki a przede wszystkim, spędzimy miło i twórczo czas.

Miejsce: Klub Iskra w Promnicach, ul. Północna 58

Termin: 13.09.2019 (piątek).

Godzina: 17:30-20:30.

Koszt:  50 zł/os. (w cenie wszystkie niezbędne produktu).

Prowadzący: Beata Bukowiecka współautorka książki o żywieniu dzieci pt. „Dylematy mamy i taty w kuchni” oraz bloga edukacyjno kulinarnego www.dylematymamyitaty.pl. Inżynier technologii żywności i żywienia człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Absolwentka podyplomowego Studium Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Edukator żywieniowy programu „Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy”

Zapisy i szczegóły pod numerem telefonu 511 134 716 lub mailowo na adres iza @gok-sokol.pl

Redaktor: Andrzej Och
Opublikowano: 13 września 2019