Puszcza Wpuszcza

Data: 25 maj 2019

Czas: Całodniowe

Miejsce: Boisko przy Arboretum w Zielonce

XVI Rajd “Puszcza Wpuszcza”

Związek Międzygminny ,,Puszcza Zielonka” i gminy członkowskie wraz z Zespołem Parków Krajobraz owych Województwa Wielkopolskiego zapraszają 25 maja na XVI rajd ,,Puszcza Wpuszcza”, którego tegoroczna meta znajduje się w Zielonce (gmina Murowana Goślina).

Do wyboru będzie kilka tras rowerowych, o różnej długości i urozmaiconym stopniu trudności. Proponujemy m.in. spokojne, rodzinne trasy rekreacyjne, jak i MTB – dla miłośników kolarstwa górskiego.

Każda będzie miała swój początek w innej gminie, a wszystkie spotkają się na wspólnej mecie. Tam na uczestników będzie czekał regeneracyjny posiłek i konkurs z nagrodami. Na miłośników pieszych wędrówek z kijkami przygotowaliśmy 12-kilometrową trasę Nordic Walking. Szczegóły znaleźć można na stronie: www.turystyka.puszcza-zielonka.pl.

Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 25 maja 2019