Rajd Rowerowy

Plakat Rodzinny Rajd Rowerowy, 19 maja 2019r. , godz. 10:00, Rajd żółtym szklakiem Jana Pawła II. Start Ogród Pamięci w Komornikach
Rajd Rowerowy

Kategoria: Sport

Data: 19 maj 2019

Czas: 10:00

Miejsce: Ogród Pamięci w Komornikach

Rodzinny Rajd Rowerowy

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komornikach zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy żółtym szlakiem Jana Pawła II.

Przebieg szlaku: Komorniki – Szreniawa – Jarosławiec – Łęczyca – Wiry – Komorniki

Szlak powstał w maju 2005 roku, w ramach propagowania aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców oraz stwarzania warunków dla turystyki rowerowej. Szlak to 26 – kilometrowa pętla przebiegająca przez nieduże miejscowości gminy Komorniki. Prezentuje on ciekawe zakątki nie tylko Wielkopolskiego Parku Narodowego, ale również te poza jego graniami na terenie Gminy.

Start 19 maja 2019 o godz.10.00 na ul. Kościelnej przy Ogrodzie Pamięci. Zakończenie rajdu na stadionie GOSiR w Komornikach przy ul. Jeziornej 3.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Po zakończeniu organizatorzy zapraszają na ciepły poczęstunek!

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 19 maja 2019