Recital Z. Zamachowskiego

Czas: 19:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Recital Zbigniewa Zamachowskiego

Podczas koncertu usłyszymy utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego, między innymi „Credo życiowe”, „W małym miasteczku”, oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Włodzimierza Korcza, Jaromira Nohavicy, Krzesimira Dębskiego, Jerzego Satanowskiego, Edwarda Stachury, Piotra Bukartyka i wielu innych. Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena – „Zamach na MoCarta”, a więc przede wszystkim, przebój radiowej Trójki – „Kobiety jak te kwiaty”. Zbigniew Zamachowski, to aktor teatralny i filmowy, którego talent muzyczny wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci. W programie Zbigniewowi Zamachowskiemu towarzyszył będzie pianista, kompozytor i aranżer – Roman Hudaszek. Bilety: 50/40 zł do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon. 9.30-17.30, wt.-pt. 8.00-16.00) oraz na www.bilety24.pl.

Opublikowano: 15 marca 2019