Spektakl pt. “Mniszka”

Czas: 18:00

Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury Sokół w Czerwonaku

Spektakl pt. “Mniszka”

12 kwietnia o godzinie 18:00 oraz 20:00 zapraszamy do sali Gminnego Ośrodka Kultury Sokół w Czerwonaku na spektakl pt. Mniszka. Przedstawienie jest pewnego rodzaju podróżą przez wypełnioną modlitwą i pracą codzienność klasztoru, podróżą po życiu emocjonalnym i duchowym Cysterek, o ich powołaniu, oddaniu, ale też wątpliwościach. Atmosferę spektaklu tworzą zapachy, obrazy i dźwięki. Przestrzeń wypełnia się dźwiękami litanijnie powtarzanego tekstu oraz pięknymi pieśniami wykonanymi w technice białego śpiewu. Drewniana scenografia, czerń i biel kostiumów wszystko to wpływa na surowość i nastrojowość spektaklu. W spektaklu wystąpią: Małgorzata Abramczyk, Dorota Garczarek, Natalia Gilicka, Ewa Jachczyk, Izabella Jarczyk, Dorota Marciniak, Małgorzata Kościelniak, Ada Kozak, Katarzyna Prądzyńska, Małgorzata Wasilewska. Scenografia i reżyseria Anna Rozmianiec. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz biurze CKiR w Koziegłowach.

Opublikowano: 12 kwietnia 2019