Sucholeska Dycha

Czas: 11:00 - 18:00

Miejsce: Sucholeska Dziesiątka Fightera

VII Sucholeska Dziesiątka Fightera

22 września odbędzie się VII Sucholeska Dziesiątka Fightera. Biegacze i miłośnicy nordic walking będą walczyć o Puchar Wójta Gminy Suchy Las na dystansach 10 km i 5 km, a dzieci zmierzą się w czwórboju lekkoatletycznym pn. “I Ty możesz zostać Olimpijczykiem”. Już tradycyjnie zawodom będzie towarzyszyć szczytny cel – tym razem uczestnicy będą wspierać dzieci niepełnosprawne ze szkoły powołanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi”.
Tegoroczna trasa Sucholeskiej Dziesiątki Fightera prowadzi ulicami: Szkolna – Jagodowa – Promienista – Miła – Szkolna – Nektarowa – Sosnowa – Podgrzybkowa – Muchomorowa – Szkółkarska – Borówkowa – Stefańskiego – Jagodowa – Powstańców Wlkp. – Poziomkowa.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 22 września 2019