Szydełkowa siata

Torba pleciona z włóczki, obok książka i okulary przeciwsłoneczne
Szydełkowa siata

Kategoria: Rozrywka

Data: 25 maj 2019

Czas: 10:00 - 13:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Warsztaty szydełkowe – szydełkujemy siatę

Na zakupy i na spacer, na plażę i na wycieczkę – szydełkowa siatka. Własnoręcznie wykonana z cienkiego sznurka siatka umili Wam różne wyjścia. W miarę lekka, przewiewna i pakowna. W kolorach o jakich tylko zamarzysz.

Wykonamy ją wspólnie podczas warsztatów, na których czekać będzie na Was gotowa instrukcja, fachowa pomoc i miłe towarzystwo.

Koszt warsztatu: 100 zł / 50 zł z własnymi materiałami

Warsztaty przeznaczone są dla tych wszystkich, którzy chcą miło i kreatywnie spędzić czas. Nawet jeżeli z szydełkiem i szydełkowaniem wcześniej nie mieli do czynienia. A do tego nie potrzeba wielkich umiejętność, wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. Jeżeli więc chcesz po trudach codzienności zrobić coś dla siebie, podszkolić umiejętności lub nauczyć się nowych, moje warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Zapisy:

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las