logo Tour Salon

Czas: Całodniowe

Miejsce: MTP Poznań

Targi Tour Salon

Przed nami Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2019. Impreza ta każdego roku gromadzi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność, zarówno profesjonalistów podczas dwóch pierwszych dni branżowych, jak i klientów indywidualnych, szukających pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Tak jak w poprzednich latach na Tour Salon nie zabraknie wspólnego stoiska Powiatu Poznańskiego oraz Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

– Jak zwykle będzie można u nas znaleźć sporo materiałów promocyjnych. Nowością będą na przykład ulotki na temat Certyfikowanych Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego ze specjalnym kodem QR, za pomocą którego będzie można “ściągnąć” z naszej strony wszystkie przewodniki w wersji pdf. Atrakcji będzie jednak zdecydowanie więcej – zapewnia Natalia Siejek z Wydziału Promocji i Aktywności Społecznej Starostwa Powiatowego w Poznaniu. Zapraszamy zatem do odwiedzenia stoiska nr 1, które mieścić się będzie w pawilonie 7A.

Targi Tour Salon są też miejscem szerokiej prezentacji krajów, regionów, najnowszych ofert i atrakcji turystycznych, a także spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży. To także spotkania z podróżnikami i blogerami. W tym roku będą to między innymi Tomasz Zubilewicz oraz Jarosław Kuźniar. W ramach targów przygotowano także wydarzenia specjalne takie jak Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń
Festiwal Podróżników, Najlepsza lekcja ever! czy też Nepal jakiego nie znacie.

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to największa tego typu impreza w Wielkopolsce i jedna z największych w Polsce. W tym roku organizatorzy przygotowali dwadzieścia prezentacji podróżniczych, Fluo Party z koncertem zespołu Tabu, 3 imprezy integracyjne, kilkanaście warsztatów tematycznych oraz ogromną dawkę wiedzy w strefie wystawców. – Razem z prelegentami odwiedzimy 6 kontynentów, które przejedziemy autostopem, rowerem, jachtem, pontonem, busem i przejdziemy pieszo – zapewniają organizatorzy. Więcej o Targach Tour Salon, które odbędą się w dniach 1-3 lutego można przeczytać TUTAJ

Szczegółowy program imprezy TUTAJ

Opublikowano: 1 lutego 2019