Plakat na turniej koszykówki w Kicinie na 18 stycznia 2020

Czas: 9:00

Miejsce: Szkoła Podstawowa w Kicinie

Turniej koszykówki dziecięcej

Pierwszy od wielu lat turniej klubowej koszykówki dziecięcej w naszej gminie! Turniej odbywa się w ramach cyklu “Mała Liga Suchy Las i Przyjaciele”. Zapraszamy do kibicowania naszemu nowo utworzonemu klubowi UKS GO BASKET Kicin. W programie mecze roczników 2012-2009, charytatywna loteria fantowa oraz inne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Przyjdź i zobacz jak fajna jest koszykówka!
Dodatkową atrakcją będzie występ grupy tanecznej Jazz Dance Studio – Anna Beker. W pokazie wystąpią młodzi tancerze, uczniowie Jazz Dance Studio, którzy regularnie występują w spektaklach tanecznych oraz zdobywają pierwsze miejsca na konkursach tanecznych. Laureaci GRAND PRIX podczas Ogólnopolskiego Konkursu Baletowego w kategorii tańca współczesnego.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 18 stycznia 2020